Anti - HBs 505.0 pozitiv ben asi ola bilirmiyim hec bi zaman da asi olmadim

Hocam salam ben sizleri azerbaycandan narahat edirem ben hepatit b ye karsi asi yapoitmak istiyorum Tahlil sonuclarim bunlardir HBsAG Negativ Anti - HBs 505.0 pozitiv ben asi ola bilirmiyim hec bi zaman da asi olmadim tesekkur

Tahlil.com Cevabı : Aşı yaptırmanıza gerek yok. Anti HBs değeriniz pozitif.