Merhaba adetim daha 2 gün önce bitti.. sevgilimle arkadan ilişkiye girdim ?

Merhaba adetim daha 2 gün önce bitti.. sevgilimle an*l ilişkiye girdim ve zevk suyu içime aktı.. arkasından hemen lavaboya gittim her tarafımı temizledim.. hamile olma riskim var mı varsa % kaç ihtimal? :/

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riskiniz yok denecek kadar azdır..

s*************** :

Merhaba.Sevgilim ile 20 gün önce sevgilim ile an*l ilişkiye girdik.içime boşalmadı.dışarı boşaldı.sonra biraz sürtünme nedeniyle.zevk suyu geldi.Hemen banyo yaptım.ama adetim 3 gün gecikti.Hamile olabilirmiyim.Lütfen cevap.

Cevap:

Hamilelik ihtimaliniz çok düşük de olsa vardır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.