7 aylık bebeğim.3 -4 gündür günde 6-7 defa koyu yeşil renkte sıvı kaka yapması.2 gün öncesine kadar 38.6 ateşimiz ve halsizlikte söz konusuydu?

7 aylık bebeğim.3 -4 gündür günde 6-7 defa koyu yeşil renkte sıvı kaka yapması.2 gün öncesine kadar 38.6 ateşimiz ve halsizlikte söz konusuydu.acile götürdük büyük oranla dişle ilgili dedi ve calpol 120 ml süspan. verdi.ateş ve halsizlik şuan yok ama kaka sorunumuz devam ediyor.ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun söylediklerine katılıyorum.Diş çıkarmasıyla ilgili olabilir.Ancak ishal şikayeti geçmez ve ishal şeklinde dışkılaması artarsa,dışkı tahlili yapılabilir çocuğunuza.Bu dönemde mümkün olabildiği kadar çocuğunuza sıvı vermelisiniz.