7 aylık ve çok az çiş yapıyo.ve bezinde pembelik oluyo.idrar tahlilinin sonucu 2-3 lökosit yaygın bakteri ultrasonda batına bakıldı ?

oğlum 7 aylık ve çok az çiş yapıyo.ve bezinde pembelik oluyo.idrar tahlilinin sonucu 2-3 lökosit yaygın bakteri ultrasonda batına bakıldı ve temiz çıktı kültür yaptırıcaz.sizce durumu nedir.ayrıca sünnet düşünüyoruz bu durumda oabilirmi

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü detaylı bilgi verecektir.Kültür sonucuna göre yorum yapalım.