İdrar tahlili nitrit pozitif,bol lökosit,3.4eritrosit,8.10epitel hücre ve bakteri hücreleri görüldü idrar rengi bulanık ne anlama gelir?

idrar tahlili nitrit pozitif,bol lökosit,3.4eritrosit,8.10epitel hücre ve bakteri hücreleri görüldü idrar rengi bulanık ne anlama gelir

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolları enfeksiyonu geçirdiğinizi gösterir. İdrar kültürü yaptırmanız ve ona göre ilaç kullanmanız gerekli.