7 eylül de adet olmam gerekiyordu olmadım sol kasıkgımda agrı oldu dun aksam bugunde atesım 37 36.5 arası sanki butun vucudum yanıyor akıntım falan da yok ne za

merhaba 7 eylül de adet olmam gerekiyordu olmadım sol kasıkgımda agrı oldu dun aksam bugunde atesım 37 36.5 arası sanki butun vucudum yanıyor akıntım falan da yok ne zaman test yaptırmam lazım hamile olma durumum nedir?

Tahlil.com Cevabı : Birkaç gün daha bekleyip kan testi yaptırabilirsiniz.