pen*sine dokundum ama elime meni veya zevk suyu bulaşmadı. Hamile olma olasılığım var mı?

25 ağustos da erkek arkadaşımla yakınlaştık. pen*sine dokundum ama elime meni veya zevk suyu bulaşmadı. Ellerimi yıkamayı unuttum ama çarşaflara bayağı teması oldu ellerimin. Daha sonra tuvalete temizlenmek için gittiğimde elimi vajinama sürdüm. fark eder etmez vajinamı sabunladım ve idrarımı yaptım. Adet tarihimden 1 gün önce adet oldum. Kahverengi ve pembe kana geldi. Saatler geçmesine rağmen normal renginden farklı olarak pembe geliyor. Sizce hamile olma olasılığım var mı? Evde testi ne zaman yapmalıyım? Adet bitmesini beklemeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamilelik  ihtimali yoktur.