Erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadık adet günümden 1 gün sonra içime hiç boşalmadı.Hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla ters ilişki yaşadık adet günümden 1 gün sonra içime hiç boşalmadı ama zevk suyu falan vajinama bulaşmışsa hamile olabilir miyim ? kanımda şişkinlik hissediyorum kasıklarım ve karnım ağrıyor büyük tuvalete çıkamıyorum yellenmek ve geğirmek oluyor sürekli nedendir acaba hamile miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişkilerde gebelik ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.