7 gün önce regl olmam gerekiyor ancak olmadım. İdrar testi yaptım evde negatif çıktı.kan testi yaptırdım negatif çıktı ve sistit oldğumu söylendi

Merhaba,7 gün önce regl olmam gerekiyor ancak olmadım. İdrar testi yaptım evde negatif çıktı.kan testi yaptırdım negatif çıktı ve sistit oldğumu söylendi yalnız bu engel olmaz sistit ile ilgili antibiyotik verdi ve bunu kullan 5 gün sonra olmazsan bi test daha yaptır dedi.hamile olma ihtimalim varm?

Tahlil.com Cevabı : Gbelik testi negatif olan birinde hamilelikten söz edemeyiz.