Hiç üstüme bosalmadı hamilemıyım ??

erkek arkadasmla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim bakireyim bosalma oldu onda dısarıya ama hiç üstüme bosalmadı hamilemıyım tekrarladık bunu acaba kalıntılardan falan olmus olabılır mı ama peçeteyle temizledi ve adet olmama bikaç gun var henuz adet gunum gelmedi napmalıyımm lütfen acil cvb beklym

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla cinsel ilişki en çok genç çiftler arasında tercih edilmektedir.Bu ilişki bakireliklerini sürdürmek isteyen genç kızların istediği bir cinsel ilişki türüdür.pen*s vajinaya girmez ve bu nedenle de bakirelik de zarar görmez.Bu tür ilişkilerde boşalma sonrası meni veya zevk suyu olarak da bilinen prostat sıvısı vajina ile temas etmedikçe hamilelik şansı bulunmamaktadır. Ancak böyle bir durum farkedilmesi zordur, adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..