7 haftalık hamile iken düşük yaptım. tsh değerim 4.67 idi. bu oran düşüğe yol açar mı?

 Merhaba hocam, 7 haftalık hamile iken düşük yaptım. tsh değerim 4.67 idi. bu oran düşüğe yol açar mı? tekrar gebelik düşünmeden önce endokrin uzmanına gitmem gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz gebelik için yüksekmiş Düşüğe bir çok faktör etken olabilir TSH yüksekliği de bunlardan biri olabilir.endokrin doktoruna başvurmalısınız