Bende guatr var 8 mm civarında kan değerlerim ise TSH 0.14 bu durumda ne yapmalıyım?

 Bende guatr var 8 mm civarında kan değerlerim ise TSH 0.14 bu durumda ne yapmalıyım çok fazlada kilo kaybediyorum 20 yaşındayım 38 kılo oldum yardımınıza ihtıyacım var şimdiden teşekurler

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz düşük.Hiper tiroidi olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına danışabilirsiniz