7aylık bebeğim ateşi 3gündür 38,5 derecelerde.

7aylık bebeğim ateşi 3gündür 38,5 derecelerde. bakteri veya virüs kaynaklı olabilir mi? tahlil sonucu, nötrofil.43.3 , monosit 12.2, mpv 8, pdw 7.7, p-lcr 10.7, crp kantitatif 4.35. saygilarimla naile. iyi çalismalar..

Tahlil.com Cevabı : Nötrofil değeri çok yüksek, ciddi bir enfeksiyon olabilir, sağlık kuruluşuna başvurmanızı öneririz..