Bel fıtıgından amelıya oldum on gun sonra kaslarım bırbırıne yapıstı

mrb 28 yasındayım bel fıtıgından amelıya oldum on gun sonra kaslarım bırbırıne yapıstı ve yaklasık olarak bırınc amelıyattan 20 gun sonra ıkıncı amelıyatı oldum bu seferde enfeksıyon kaptım 15 gun hastanede ılac tedavısı gordum ve 4 ay ılac kullandım cpr 12.6 sıddetlı agrım var napmalıyım tsk

Tahlil.com Cevabı : CRP referans değerlerini belirtmemişsiniz ancak, 5'in üzeri enflamasyonu gösteriri, ancak sadece bu değere bakılarak enfeksiyon devam ediyor denilemez, diğer tetkikler ve muayene bulguları normalse sorun yoktur..