8 haftalık hamileyim tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir?Anti Toxoplazma IgM <3.00 0.0 - 9.9?

8 haftalık hamileyim tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibidir?Anti Toxoplazma IgM     <3.00         0.0 - 9.9     AU/mL             Anti Rubella IgM     <10.0         20 - 24.9     AU/mL             Eliza Laboratuarı                             HBsAg     <0.030         0.00 - 0.049     IU/mL             Anti HBs     <5.00         9 - 10.9     mIU/mL

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.