8 mayısta nisanlimla iliskiye girmedik fakat üstüme bosaldi hamilelik söz konusu olabilirmi?

Merhaba hocam. 8 mayısta nisanlimla iliskiye girmedik fakat üstüme bosaldi ama vajinama temas olmadı. normalde adetim hep 11 veya 12 sinde olurdu gecen ay 14 nisanda oldum fakat simdi hala adet olamadim. yüzümde sivilcelenmeler oldu ve karnımda belimde agrılar var. hamilelik söz konusu olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz düşüktür, ancak adet gecikmesi var ise test yapmanızı öneririz..