8 yaşındaki kızımın vagen cerviks testinde Kültür: yoğun actinomyces turicensis üredi sonucu çıktı. Bu ne anlama geliyor?

Merhabalar öncelikle işlerinizde kolaylıklar dilerim. 8 yaşındaki kızımın vagen cerviks testinde Kültür: yoğun actinomyces turicensis üredi sonucu çıktı. Bu ne anlama geliyor. Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : A. turicensis, çoğunlukla genital enfeksiyonlarda potansiyel bir patojen olarak tanımlanmıştır, ayrıca  idrar yolu enfeksiyonlarına da yol açmaktadır.
Bu durumda kızınızı muayene eden ve tahlili isteyen doktor buna uygun tedavi planlayacaktır.