Esrar 0-50 arası diyor 8 çıkmış amtetamin 0-500 aralığında 70den küçük diyor kokain 0-150 arası 20den küçük diyor opiad 0-2000 arası 140 tan küçük çıkmış yardımcı olursanız sevinirim

Yanlış zamanda yanlış yerde bulunmamdan dolayı kolluk kuvvetleri tarafından uyuşturucu testine götürüldüm e nabızdan sonuçlara baktığımda sonuçlar hepsi referans aralığında çok düşük ama kırmızı ile işaretli esrar 0-50 arası diyor 8 çıkmış amtetamin 0-500 aralığında 70den küçük diyor kokain 0-150 arası 20den küçük diyor opiad 0-2000 arası 140 tan küçük çıkmış yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.