8 yıllık endometrium ca ve lenf met hastamızın çok çok aşırı kötü kokulu idrar sonuçlarını açıklayabilir misiniz?

8 yıllık endometrium ca ve lenf met hastamızın çok çok aşırı kötü kokulu idrar sonuçlarını açıklayabilir misiniz sürekli wc ihtiyacı duyuyor arada tümağızdan nüks nedeniyle vajinal kanama da var teşekküğr ederim -     BİLİRUBİN    -    +2 -     ÜROBİLİNOJEN    -     -     KETON    -     - GLUKOZ    -     -     PROTEİN    3+     -     NİTRİT    +     -     LÖKOSİT    3+     -     pH    6.0     5    -     9     DANSİTE    1010     1000    -     1030 İdrar mikroskobisi    bol lökosit,10-12 eritrosit,bol bakteri,bol amorf ürat kristali     -     İdrar - GRAM boyama     ÇOK SAYIDA GRAM (-) BASİL ,ORTA SAYIDA G+KOK GÖRÜLDÜ     İdrar KÜLTÜRÜ Üretra florası

Tahlil.com Cevabı : İdrar tetkikine göre enfeksiyon olma ihtimali yüksek, idrar kültürü alınması ve tedavi edilmesini öneririz..