80 gün önce şürheli bir ilşkim oldu bugün test yaptırdım sonuçlarım aşağıadaki gibidir.yardımlarınızı bekliyorum

 80 gün önce şürheli bir ilşkim oldu bugün test yaptırdım sonuçlarım aşağıadaki gibidir.yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler. antı hcv0.9 negatif 1 pozitif anti hiv 0.9 negatif 1 pozitif hbsag 0.9 negatif 1 pozitif

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.