8+1 haftalık hamileyim kan tahlili sonucumda anti CMV ıgG(mikro)200.00?

8+1 haftalık hamileyim kan tahlili sonucumda anti CMV ıgG(mikro)200.00 pozitif anti CMV IGM(mikro)0.34 negatif anti rubella ıgG 200.00 POZİTİF anti rubella ıgM 0.13NEGATİF ANTİ TOXOPLAZMA IGm 0.13 NEGATİF ANTİ TOXOPLAZMA IgG 0.00 NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.