Anti CMV IGG (Mikropartikül Immün AssayMeia) 6.52 (Pozitif) IU/m?

Anti CMV IGG (Mikropartikül Immün AssayMeia)6.52 (Pozitif) IU/mAnti CMV IGM (Mikropartikül Immün AssayMeia)0.123 (Negatif) AU/mAnti Rubella IGG (Kemiluminesans veyaBenzeri)13.1 (Pozitif) IU/mAnti Rubella IGM (Kemiluminesans veyaBenzeri)Anti HBS (Mikropartikül Immün Assay-Meia) < 3.10 (Negative) mlU/ml0.43 (Negatif) AU/mANTI TOXOPLAZMA IGM (KEMILUMINESANSVEYA BENZERI)HBSAG (Kemiluminesans veya Benzeri) < 0.10 (Negative) mlU/mlAnti HCV (Mikropartikül Immün Assay-Meia) 0.04 (Negative) mlU/mlAnti HIV (Kemiluminesans veya Benzeri) < 0.05 (Negative) mlU/mlANTI TOXOPLAZMA IGG (KEMILUMINESANSVEYA BENZERI)54.8 (Pozitif) IU/mL0.1 (Negatif) AU/m sizce degrlerim nasıl lütfen cvplarmısınız

Tahlil.com Cevabı : elirtiğiniz değerlerde problem yok