9 ay önce sezeryan ile doğum yaptım.6. Ayda adet oldum 7. Ve 8. Ayda Düzenli adet oldum fakat bu ay adetim 6 gün geçti ve adet olmadım. Kan testi yaptırdım değe

Merhaba 9 ay önce sezeryan ile doğum yaptım.6. Ayda adet oldum 7. Ve 8. Ayda Düzenli adet oldum fakat bu ay adetim 6 gün geçti ve adet olmadım. Kan testi yaptırdım değeri 0.11 cıktı gebelik durumu var mıdır acaba?

Tahlil.com Cevabı : Bu kan sonucuna göre gebe değilsiniz