9 aylık bebeğime rutin kan sayımı yapıldı.Sonuçları açıklar mısınız? Tarih Test Adi Parametre Adi Birim Sonuc Normal Deger Sonuclanma

9 aylık bebeğime rutin kan sayımı yapıldı.Sonuçları açıklar mısınız? Tarih Test Adi Parametre Adi Birim Sonuc Normal Deger Sonuclanma22.06.2011 AXSYM HORMON FERRİTİN ng/mL 18,6 7,0 – 140,0 Normal

Tahlil.com Cevabı : Ferritin değeri normal sınırlar içinde olmakla birlikte,normalin alt sınırına yakın görülüyor.Diğer kan testleri ile birlikte değerlendirmekte yarar var