9 aylık kızım var kan tahlili sonuçlarında bazıları yüksek bazıları alçak bir sorun varmıdır

9 aylık kızım var kan tahlili sonuçlarında bazıları yüksek bazıları alçak bir sorun varmıdır acaba ? kreatinin 0.20 , alkalen fosfataz 171 , demir 41 , calsıyum 10.53 , mch 26.19, rdw 16.21, lym% 66,59 .lym # 4.94 , gran% 28,22

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilir, hafif bir kansızlık da görülüyor..