Benim gebelikten 1,5 ay önceki değerlerim Toxoplazma IGG:24,4 (REAKTİF), IGM:1,08 (REAKTİF) olarak değerlendirildi?

 Benim gebelikten 1,5 ay önceki değerlerim Toxoplazma IGG:24,4 (REAKTİF), IGM:1,08 (REAKTİF) olarak değerlendirildi.2. gebelik haftamda IGG:453 (pozitif), IGM:1,87 (pozitif),5. gebelik haftamda IGG:536(pozitif), IGM:1,82(pozitif), 9. gebelik haftamda IGG:569 (pozitif) IGM:2,06 (pozitif). gebelik öncesi tahlil farklı merkezde yapıldı.birkaç doktordan farklı yorumlar aldım, siz nasıl yorumlarsınız. teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız arasında farklılık görülmüyor Reaktif olarak verilen sonuç pozitif anlamında