9 haftalik hamileyim esimle iliskiye girdigimde esimin bosaldigi maye penbe oluyor geri donuyor..kac zamandir oyledir?

doktor ben 9 haftalik hamileyim esimle iliskiye girdigimde esimin bosaldigi maye penbe oluyor geri donuyor..kac zamandir oyledir.ulturasona gittim bunu doktora danismadim,ama bebegim iyidir ve hamileligimde hic bi sorun yokmus.peki bu nedir?bir zarari varmi?lutfen aciklayiniz..

Tahlil.com Cevabı : Bunun nedenine yönelik siz ve eşinizin de muayene olması gerekebilir.Gebeliği takip eden doktorunuza da danışabilirsiniz.