Merhaba hocam miktar 2 renk opak pH 7,5 spermatozoon sayısı 50 milyon - 100 milyon/ejakulat ileri hareket 30 total motalite 72 ?

 Merhaba hocam miktar 2 renk opak pH 7,5 spermatozoon sayısı 50 milyon - 100 milyon/ejakulat ileri hareket 30 total motalite 72 progresif hareketli sperm sayısı 30 milyon sperm morfoloji normal form 14 baş 23 iğne baş 4 yuvarlk baş 12 boyun ve orta parça defekti 22 kuyruk efekti 23 sitoplazmik 2

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.