Hamilelik belirtilerinide okudum ben zaten kusma sık sık tuvalete gitmek gibi şeyler bende hiç biri yok ?

Hamilelik belirtilerinide okudum ben zaten kusma sık sık tuvalete gitmek gibi şeyler bende hiç biri yok sadece adet geçikmesi arkadaşlarımada sordum sizin hiç gecikti mi diye onlarında normalde hiç bişey yapmadıkları halde 1 ay gecikmiş adetleri anneminde benim gibiyken 2-3 ay adet görmemiş

Tahlil.com Cevabı : Tabiki her gecikme gebelikten kaynaklanan bir durum değil farklı sebepleri olabilir bu konuda bir kadın doğum uzmanına baş vurman da fayda var.