9 temmuzda kondomla sürtünme ve ters ilişkide arkaya boşalma oldu FİESTA kondomdu tşk.

mrb en son regl olma dönemi 23 haziran 27 de bitti ve bugün 2 tane test aldık 3 tl ye ikiside net şekilde negatif cıktı ve 10 gün önce 2 gün agrı kesici içildi ve sonraki günlerde içildi bu engel olabilirmi ilişki 9 temmuzda kondomla sürtünme ve ters ilişkide arkaya boşalma oldu FİESTA kondomdu tşk.

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta HCG çalışılmasını öneririz, kadın hastalıkları tarafından da muayene olmanızı öneririz..