Sevgilimle 1.5 ay önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı bugün gebelik testi yaptırdım tek çizgi çıktı?

Sevgilimle 1.5 ay önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık boşalma olmadı bugün gebelik testi yaptırdım tek çizgi çıktı fakat çubukta çıkan çizginin altında silik kırmızılık gördüm çok silikti normalde belli olmuyordu 1.5 ayda 2 kez adet oldum hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Testiniz negatif ve iki kez adet kanaması görmüşsünüz. Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.

o******** :

2 ay önce surtunmeyle çıplak ilişki yaşadık.kiz arkadaşım iki aydır erken adet görüyor 3 4gün sürdüğünü söylüyor son bir haftadır mide bulantısı oluyormuş hamile olma ihtimali var mi bulanti baska sebebden midir acaba ?

Cevap:

Bu şekilde hamile kalma ihtimali yok. Rahat olabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.