Sürtünme yolu ile ilişkim oldu. Hamile olabilir miyim?

Ben bakireyim 15 gün önce erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişkiye girdim, onun üstünde iç çamaşırı vardı boşalma durumu olmadı belki çamaşırına çok az bir şey damlamış olabilir dün tedirgin olup hamilelik testi yaptım negatif çıktı 3 gündür kasığımda ağrı göğsümde bazen ağrı hissediyorum gebelik mi?

Tahlil.com Cevabı : Adette gecikme olursa gebelik testini tekrarlatabilirsiniz. Şikayetlerinizin sebebi hamilelikten çok yaşanan stresten olabilir.