9 yaşında kız yeğenim var genital bölgede kıllanma olduğu test yapıldı

9 yaşında kız yeğenim var genital bölgede kıllanma olduğu test yapıldı DHEA-S:85,3 LH:0,05 FSH:1,48 prolaktin:4,66 E2 <10 FT3:5,78 FT4:15,38 TSH:2,50 sonuçlar bunlar yorumlaya bilirseniz çok sevinirim. dr. randevusu cok gec bir tarihe mearkımızı biraz gidermek istiyoruz .tesekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz