9 yıl önce korunmalı bi ilişkim oldu. daha sonra eliza testi yaotırdım temiz çıktı ama cybh diğer hastalıklar için.2012 de bi üroloğa gittim

Ahmet 27 yaş..9 yıl önce korunmalı bi ilişkim oldu. daha sonra eliza testi yaotırdım temiz çıktı ama cybh diğer hastalıklar için.2012 de bi üroloğa gittim tedaylı muayene yaptı. sadece chlamydia testi yaptı.bel soğu. gibi daha bi çok hastlık belirti vermeyebiliyor bun. dolayı içim rahat deği ne ya?

Tahlil.com Cevabı : Yapılan testler negatif çıktıysa rahat olabilirsiniz