Abstinanas suresi:3gun Hacim(ml):1ml Ph:6,8 Görünüm:normal ....

Abstinanas suresi:3gunHacim(ml):1mlPh:6,8Görünüm:normalViskozite:normalLikefaksiyon:normalAglütinasyon:yok Bazalörnek Swim-upSperm konsantrasyonu(mil/ml):63 mil/ml 32mil/%total motilite: %55. %73%A(ileri hizli hareketli):%2. %5%b(yavas hareketli):%28. %60%c(yerinde hareketli):%25. %8%d(hareketsiz):%45. %27TPMS(mil):18,9mil. 20,8milKruger morfolji%normal:%2yuvarlak hucre(mil/ml):0,1mil/mlHocam test sonuclarima gore bir yorum yaparsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız ve normal değerler tam anlaşılamıyor,ancak genel olarak ciddi bir sorun görülmüyor sonucunuzda