Sayın hocam 55 yaşındayım başımın aşırı terlemesinden dolayı test yaptırdım.

Sayın hocam 55 yaşındayım başımın aşırı terlemesinden dolayı test yaptırdım.test sonucunda PDW 19.5 EOS% 7.9 LIC% 2.9 EOS 0.52değerleri yüksek çıktı doktorum hemotolojiye gitmemi önerdi görüşlerinizi bekliyorum.Saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : EOS yani eosinofil değeriniz yüksek çıkmış.Alerjik yapılı kişilerde böyle çıkabilmektedir.