Acaba gebeliği sonlandırmak gerekir mi yoksa normale döner mi?

Normalde 8 haftalık olan gebeliğim 6 haftalık görünüyor beta hcg değerlerim iki gün arayla yapılan testlerde ilk 57000 lerde ikincisinde 69000 lerdeydi. Acaba gebeliği sonlandırmak gerekir mi yoksa normale döner mi

Tahlil.com Cevabı : Neden bahsettiğinizi anlayamadık. Beta HCG değerlerine bakarak  gebeliği sonlandırmak diye birşey yok. Doktorunuza muayene olun ve tavsiyelerine göre hareket edin.