Acaba hamile olmamı ne kadar etkiler bu durum 6 aydır korunmuyorum

ultrasonla yumurtalıklarıma baktırdım yumartalarım normalden bıraz kuçukmüş ama herhangi bir anormallık yok dedi doktor rahim yolu agzı da acık dedi. acaba hamile olmamı ne kadar etkiler bu durum 6 aydır korunmuyorum ama hala bir gebelik oluşmadı.

Tahlil.com Cevabı : 6 ay çok uzun bir süre değil. Yumurtlama dönemlerinize dikkat ederek en az bir sene hamile kalmak için uğraşmalısınız ama bu siz de stres yaratmamalı. Eşinizde de herhangi bir problem olmadığı takdirde gebe kalacaksınızdır.