Acaba hamilemiyim ve bu arada hergun levotroksin kullaniyorum

Slm benim sonuclarim bhgc 1500 un uzerinde tsh degerim 4 2012 aralikta dogum yaptim ve oglumu 15 aydir emziriyorum bu arada hic adet gormedim bu sure zarfinda esimle korunmadik emzirdigim icin hamile kalma ihimalim az diye dusundum Acaba hamilemiyim ve bu arada hergun levotroksin kullaniyorum

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz pozitiftir, doktorunuza başvurmanızı öneririz..