Süt hormonunun fazla çıkması çocuk sahibi olmaya engel mi?

Süt hormonumun fazla çıkması cocuk sahıbı olmama engel mi tedavı surecım ne kadardır adet görmemde gecıkme oldu fsh4,03 lh 5,13 protaktın 68,12 estradiol 31 tsh 1,46 betahcg 1,20 negatıve sureklı tahlıl vermekteyım bu ay adetım gecıktı doktorum bana adetın 3 yada 4 gunu gelmemı ıstedı napmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Prolaktin yüksekliği engel değil ancak zorlaştırıcı bir nedendir, nedenine göre tedavi süreci değişmektedir..