Acaba kimyasal gebelik yumurtlamayı geciktirdi mi?

Geçen ay kimyasal gebelik yaşadım.Normalde adetim 28 gündür.Geçen ay normal adet tarihinden 10 gün sonra düşük olayı gerçekleşti.(19 Şubat)Bugün itibariyle hala adet olmadım.Dün evde test yaptım,negatif çıktı.Acaba kimyasal gebelik yumurtlamayı geciktirdi mi?Yoksa yine mi aynı şeyi yaşıyorum?

Tahlil.com Cevabı : Düşükten sonra bazen düzensizlikler olabilir..