İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması görüyor. Mide bulantısı var. Adetten olayı mı?

Kız arkadaşımla en son 1 kasım 2013te bir şeyler yaşadık vajinasına meni de zevk suyu da temas etmedi zaten adetlerini de zamanında ve normal bir şekilde görünce hamile olmadığını düşünüp kafaya takmadık. Şuanda da regl fakat dün akşamdan beri aralıklı mide bulantıları oluyor. Acaba adet olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz gibi adet döngüsü düzgün bir şekilde devam ettiği için hamilelikten söz edilemez. Mide bulantısının sebebi adet dönemlerinde oluyorsa olağan bir durumdur. Eğer mide bulantıları artar ve geçmezse başka hastalıkların belirtisi olabilir. Doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.