Acaba taşıyıcı mıyım?

Merhaba. HBsAg değeri ilk olarak Pozitif (+) >0,15: Negatif (-) <0,14 Pozitif Anti-HCV Pozitif (+)>0,16: Negatif (-)<0,15 çıktı... Hepatit -B var dediler. ikinci bir test yapıldı. Bu kez 150-100.000.000. BV/ml Analitik hassasiyet 50 BV/ml sonuc=Pozitif yazıyor. Acaba taşıyıcı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bunu söyleyebilmek için HBV DNA testi ile doğrulama yapılması gereklidir..