Korunmalı ilişkiden sonra

Korunmalı ilişkiden sonra endişe ettiğim için 30. günde yaptırdığım test sonuçları aşağıdaki gibidir. Konuyu kapatmam için sizce yeterlimidir? HBsAg (ELFA) NEGATIF 0.00 T.V NEGATIF < 0.13 POZITIF > 0.13 HIV p24 ANTIJEN NEGATIF 0.00 Indeks NEGATIF < 0.25 POZITIF > 0.25 HIV ½ ANTIKOR NEGATIF 0.03 Ind

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal görünüyor, 90.günden sonra tekrarlatıp konuyu sonra kapatmanızı öneririz..