Hepatit B şüphesini askerde öğrendim

Merhaba iyi günler ben Hepatit B şüphesini askerde öğrendim askri hastanede baktırdığımda korkulacak bişi olmadığını söylediler sivilde hastanede bu gün test yaptırdım karaciğer değerleri normal. HBs AG 352,2 H 0 , 0 -0,99 Negatif Anti HBs 2 0 , 0 - 12,0 Negatif

Tahlil.com Cevabı : HBV DNA çalışılmasını ve sonuçlarıyla enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz..