Adet dönemimim son olduğu dönemlerinde , erkek arkadaşımla kıyafetli olarak ilişkiye girdik ?

adet dönemimim son olduğu dönemlerinde , erkek arkadaşımla kıyafetli olarak ilişkiye girdik ,ilişkiye grrdikten hemen sonra bende kasıklarım 2-3 dakikalığına ağrımaya başladı ve ardından kanama meydana geldi ve o gün içerisinde de sürekli gelmeye başladı .Acaba bu gelen kan adet kanamasımıdır?

Tahlil.com Cevabı : Adet döneminiz ise adet kanamasıdır. Eğer adet zamanınız değilse bir çok nedene bağlı kanamanız olmuş olabilir. Bunun için bir kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekiyor.