Hocam cef 1000 mg antibiyotik kullanıyorm. adetimi gördüm ama normalden daha az sürdü

hocam cef 1000 mg antibiyotik kullanıyorm. adetimi gördüm ama normalden daha az sürdü adetten önce 15 gün kadar)sevgimle sürtünmyle ilişkye girdm. adettimi olduktan sonrada olurkende test yaptım neg. çıktı. kanda baktırdım pozitif dediler ama değer vermediler sonra 3 gündür evde test yapıyorum neg.

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg değerinize göre hamilesiniz dediler ise hamilesiniz.