Adet döneminde çok kan kaybediyorum. Ne yapmalıyım?

Selam iyi gunler ...31 yasindayim hic evlnmedim adet doneminde cok kan kayb etdgim icin kansizlik olustu , subseroz miyom var bende ama dok diyo bu kanama vermez ama kanazligim var bunu nasil duzelte bilirim Azerbycanda yasiyorum

Tahlil.com Cevabı : Kan yapıcı ilaçlar ve gıdalar almalısın.Bu konuda sitemizdeki yazıları okuyabilirsiniz.