Taşıyıcılıktan kurtulma ihtimalin var mı?

Hbs AG !227 positive CoI (0-0.9) ANti HBs 2.00 negative IU/L (0-10) Hbe AG 0.179 negative COI (0-1) ANti Hbe 1.16 negative U/ml (>1) HBv DNA 123.15 copy/ml açıklama 15 IU/ml 1 IU/mL =8.21 Copy/ml yaptırdım son testte bu cıktı taşıyıcıklıktan kurtulma ihtimalim varmı?Yanıtlarsanız sımdıden tsklr

Tahlil.com Cevabı : Neden olmasın tabii ki var önümüzdeki süreçte de takip ve kontrollerinizi sürdürün.İyi haberlerinizi bekliyoruz