Adet düzensizliğ için doktora gittim sorun olmadıgını söyledi bu gecikmeler neden olabilir?

Merhaba,.3 ay önce bi ilişkim oldu sonrasında hamileliğe dair tüm belirtileri göstermeye başladım 3 ay içersinde farklı zamanlarda idrar testi yaptım 4 tane.testlerin hepsi negatifti.adet görmediğim için adet düzensizliğ için doktora gittim sorun olmadıgını söyledi. sorum, ultrasonda gebelik için gitmememe rağmen gebelik olsaydı görülürmüydü?gebelik testlere ragmen olabilir mi?belirtiler çok fazla.

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif çıkmış doktorunuzada sorun olmadığını söylemiş zaten gebelikten şüpelenseydi kan tahlilide isterdi.

m********** :

idrar tahlılı yaptırdım verilen raporda kılerı yazıyorum lutfen yardımcı olun askorbik asit,bilirubin negatıf dansite 1020 eritrosit, glukoz İ. negatif keton lökosit idrar, nitrit negatif ph 5.5 protein negatif ürobilinojen normal MİKROSKOBİK ANALİZ RBC0 WBC1 KRİSTALCAOX,CRY0 EPITEL3 BAKTERI28ULTRASONRAPORUM HERİKİBÖBREKPELVİKALİSİYELSİSTEMİÇERİSİND MİLİMETRİKBOYUTLU KRİSTALOİDLER İZLENDİ

Cevap:

Bakteri bulunması idrar yollarınızda enfeksiyon olduğu yönünde bir bulgu olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

d************** :

cevabınız için teşekkür ederim.doktorum ilişki kısmını ve şüphemi bilmediğinden acaba ultrasonda gözükmeme ihtimali var mıdır şeklinde şüpheye düştüm.zaten 3 ay öncesindeydi yine de gözükmemiş olabilr mi?:sizce yine de kan testi yaptırmalımıyım.şimdiden teşekkürler.